De Veerse Wende Watervilla 6-8B – Nederland – Zeeland – 8 personen

294,00

Watervilla De Veerse Wende, 8 personen Zeeland.
Met vissteiger en 4 slaapkamers. Faciliteiten: aanlegsteiger, balkon, direct aan het water, huisdiervrij, ligbad, magnetron, oven, prive aanlegsteiger, terras, vaatwasser, vissteiger, viswater, wifi. Ligging aan een viswater.

Beschikbaarheid en prijzen

Meer informatie

Beschrijving

Watervilla De Veerse Wende, 8 personen Zeeland.
Met vissteiger en 4 slaapkamers. Faciliteiten: aanlegsteiger, balkon, direct aan het water, huisdiervrij, ligbad, magnetron, oven, prive aanlegsteiger, terras, vaatwasser, vissteiger, viswater, wifi. Ligging aan een viswater.

De Veerse Wende Watervilla 6-8B woonkamer met uitzicht op het water

De geschakelde watervilla is geschikt voor 8 personen. In de woonkamer staat de smart-tv. De keuken is voorzien van onder andere een koelkast met vriesvak, een combimagnetron, een vaatwasser en een koffiecupapparaat. In de villa zijn 4 slaapkamers, met in totaal 6 eenpersoons boxspringbedden en 1 stapelbed. 3 slaapkamers zijn boven en 1 slaapkamer is beneden. Er zijn 2 badkamers boven. De badkamers hebben een inloopdouche en 1 badkamer heeft ook een toilet. Het andere toilet is apart. Er is een parkeerplaats voor 1 auto bij het vakantieverblijf en u kunt gratis gebruikmaken van wifi. De villa is gelegen aan het water en beschikt over een balkon, steiger en een gemeubileerd terras direct aan het water. Wil je een boot aanmeren bij de Villa? Vergeet niet de gratis Bootdoorgang Veerse Wende/Veerse Meer bij te boeken bij stap 2 extra’s. Goed om te weten: het terras van dit type is niet omheind. Wil je liever een terras met gedeeltelijke omheining, kies dan voor de Watervilla 6 en geef bij het boeken je voorkeur aan.

Bekijk de beschikbaarheid en prijzen direct bij onze partner Hellozeeland.com

Extra informatie

Regio

,

Plaats

Personen

, , , ,

Huisdieren

Slaapkamers

, , ,

Badkamers

,

Faciliteiten

, , , , , , , , , , , ,

Vakantiepark

Periode

, , , , , , , , , , , ,