Beschrijving
4 persoons vakantiehuis op EuroParcs Bad Meersee.
Dit 4 persoons huisje in Nieuwvliet heeft 2 slaapkamers en 1 badkamers. Huisdiervrij.
Dit EuroParcs vakantiehuisje in Zeeuws-Vlaanderen staat bekend als Cube La Mer 4
Faciliteiten: binnenzwembad (op het park), huisdiervrij, magnetron, oven, terras, tuin, vaatwasser, vuurwerkvrij, gratis wifi. Voor een vakantie nabij zee in Zeeland.
De Cube la Mer 4 heeft een robuust en modern uiterlijk. Omdat de woning onder architectuur is gebouwd, is de inrichting stijlvol. Zo zorgen de hoge ramen voor veel lichtinval en door de slimme indeling is de Cube la Mer geliefd bij zowel gezinnen als stellen. De gelijkvloerse woning is geschikt voor 4 personen. Het woongedeelte is voorzien van een zithoek met televisie, een eethoek en een deur naar het terras met tuinmeubilair. De keuken beschikt over een vaatwasser, koffiepadapparaat, combimagnetron en een waterkoker. In de woning vind je 2 slaapkamers, waarvan 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed en 1 slaapkamer met twee eenpersoonsbedden. De badkamer heeft een inloopdouche, wastafel en toilet. Bij de woning kun je 1 auto parkeren en er is gratis Wifi aanwezig.
Bekijk de beschikbaarheid en prijzen direct bij onze partner Europarcs.be Bekijk de beschikbaarheid en prijzen direct bij onze partner Europarcs.nl