Beach Resort Nieuwvliet-Bad, prachtig vakantiepark Zeeland.
Huur een vakantiehuis Zeeland bij Beach Resort Nieuwvliet-Bad. Vakantiehuizen Zeeland voor 4 tot wel 16 personen. Nieuwvliet-Bad ligt aan de kust van Zeeuws-Vlaanderen. Daar vind je ook de mooie kustplaats Cadzand-Bad.
Luxe vakantiepark Zeeland met overdekt zwembad
Beach Resort Nieuwvliet-Bad is een vakantiepark Zeeuws-Vlaanderen met overdekt zwembad, peuter/kleuterpad en een zwemparadijs met 3 glijbanen! Dat maakt dit luxe vakantiepark aan de Zeeuwse Kust ideaal voor een vakantie met kinderen. Ook ideaal om bijvoorbeeld in de herfstvakantie, voorjaarsvakantie of Kerstvakantie een weekendje Zeeland te doen. Dit is een vakantiepark aan zee Zeeland met indoorspeeltuin. Het is zeker een goed idee om hier een huisje aan zee in Zeeland te huren
Vakantie met hond Zeeland.
Beach Resort Nieuwvliet-Bad, ook ideaal voor een vakantie met hond Zeeland.
Je vindt hier luxe vakantiehuizen aan de Zeeuwse Kust waar de hond welkom is.
Vakantiehuis Zeeland huren met unieke ligging aan zee en strand?
Beach Resort Nieuwvliet-Bad, een Dormio vakantiepark in Zeeland”>Roompot vakantiepark in Zeeland, ademt rust en ruimte uit. Zodra je dit vakantiepark aan de kust ziet liggen, is je vakantie aan de Zeeuwse kust begonnen. De mooie houten Beach Lodges met veranda, grote en luxe villa’s of witte huisjes met rieten daken. Het is een prachtig plaatje. Met het strand dat op een steenworp afstand ligt staat deze plek garant voor dagen plezier en rust. Dit alles vind je in Roompot Beach Resort Nieuwvliet-Bad. Een gloednieuw park dat ligt in het dorp Nieuwvliet-Bad, een van de mooiste kustplaatsen in Zeeland.
Beach Resort Nieuwvliet-Bad is een park met veel variatie
In dit gloednieuwe park ademt alles een thema uit: Duin & Strand. Om te beginnen de sfeervolle vakantiewoningen, ze zijn er in allerlei soorten in maten. Van een Tiny House voor 4 personen tot een speciale Familie Logde. Er zijn vakantiehuizen voor grote en kleine groepen, en in verschillende stijlen. Je kunt hier een vakantiehuis Zeeland aan zee voor 4 tot en met 16 personen huren. Dat maakt dit park ook aantrekkelijk om een vriendenweekend, familieweekend of vakantie met een grote groep te vieren.
Meer grote vakantiehuizen Zeeland 16 personen.
Het grootste vakantiehuis wat je kunt huren op vakantiepark Beach Resort Nieuwvliet-Bad is geschikt voor grote groepen tot en met 16 personen. Ben je op zoek naar een groot vakantiehuis Zeeland voor 16 personen en is er op dit vakantiepark in Zeeuws-Vlaanderen geen accommodatie beschikbaar? Kijk dan eens bij de andere Roompot Vakantieparken.
De loopbrug
Wat misschien wel het meest opvalt op dit prachtige park is de grote houten loopbrug. Via deze brug loop je zo het aangrenzende natuurgebied en de brede stranden op. Dichterbij kun je het niet hebben.
Centraal op het park vind je een nieuw centrumgebouw met alle faciliteiten die je nodig hebt voor een geweldige vakantie Zeeland. Zoals het zwembad en de supermarkt. Maar er is nog veel meer te ontdekken. Op dit park komen rust en ruimte samen met comfort en gemak. Voor een luxe vakantie Zeeland.
Omgeving
In de omgeving is een heleboel te beleven. Om te beginnen natuurlijk het strand. Hier loop je zo naartoe over de imposante houten loopbrug op het park. Het strand ligt op maar 500 meter afstand! En op het strand kan iedereen zich vermaken. Kinderen bouwen er zandkastelen en springen in de golven. Tieners die samen een drankje drinken en een potje beachvolleyballen en ouderen die heerlijk en stuk wandelen met de hond. Een vakantie aan het strand staat garant voor ontspanning. Maar er is nog veel meer leuks in de omgeving.
- Nieuwvliet-Bad/Nieuwvliet-Dorp: dit is een echte familiebadplaats. Op het strand vind je blauwe vlaggen, wat het kenmerk is van schone en veilige stranden. Je vindt hier verdwaalpalen van Dick Bruna, hoge palen met herkenbare figuren waar je met je kinderen kunt afspreken. Nieuwvliet-Dorp ligt ongeveer 2 kilometer van het strand, en heeft een historisch centrum. Je vindt er leuke terrasjes en restaurants.
- Natuurgebied de Verdronken Zwarte Polder: een bijzonder afwisselend landschap van strand, duin en struweel. In dit natuurgebied leven allerlei unieke vogels en planten die je er kunt bewonderen. Neem je verrekijker mee en geniet van al het moois om je heen.
- Steden: op zoek naar levendigheid? Bezoek Sluis, Antwerpen of Middelburg. Al deze steden zijn gemakkelijk te bereiken. Ook bijzonder en op 40 minuten rijden vind je Brugge. Deze historische stad staat ook wel bekend als het Venetië van België. Als je hier bent moet je eigenlijk wel een rondvaart maken over de kleine kanaaltjes door het prachtige centrum. Ook een speciaal biertje (bijvoorbeeld de Brugse Zot) kan niet missen. Haal hier je culinaire hart op, Belgische chocolade, een Vlaamse stoof of Belgische chocolade? Dat wordt smullen.
- Visserijmuseum Breskens: in dit museum komt de visserij van Zeeuws-Vlaanderen helemaal tot leven. Dit museum ligt op een kwartiertje rijden van het resort. Je vindt hier oud visser mannen die demonstraties geven over visnet breien en vissersknopen leggen. Ook zie je hier een grote collectie vogels, maar ook gebruiksvoorwerpen. Behalve een museum is hier ook een aquarium waarin onder andere haaien, platvissen, krabbene en kreeften zwemmen. Er worden verschillende buitenactiviteiten georganiseerd, zoals garnaalvissen en zeehonden spotten.
- Knokkertpad: geweldig voor kinderen, deze leuke en spannende wandelroute. Hij ligt op zo’n 2,5 km van het resort. Je kunt er gemakkelijk per fiets, lopend of met de auto naartoe. De kinderen kunnen overal klauteren, ontdekken en spelen.
- Het Vlaemsche Erfgoed: in Groede, op zo’n 7km afstand van het resort. Hier waan je je even helemaal terug in de tijd. Het woord museum volstaat niet, dit is een hele straat vol nostalgie en historie, een heel groot openluchtmuseum. Het Slijkstraatje. Er is hier geen auto, radio of ander moderne gemak te vinden. De mensen lopen hier rond in traditionele klederdracht en beoefenen nog de echte oude ambachten. Zo is er een bakker waar je bolussen kunt kopen en een smid die ijzeren tuingereedschap repareert.
- Natuurgebied ’t Zwin: dit natuurgebied ligt in Retranchement, op een kwartier rijden van het resort. Bijzonder is dat het gebied deels in Zeeuws-Vlaanderen en deels in België ligt. Ongemerkt wandel je zo de landsgrens over. Want dat is wat je hier het best kunt doen, wandelen en fietsen. Je vindt hier allerlei soorten natuur: duinen, schorren, polders, natte en droge stukken, flora en fauna. Er leven heel veel verschillende planten en vogels, en het meest bijzonder is dat hier de boomkikker in het wild te vinden is. Er worden ook verschillende excursies georganiseerd.
- Boerenhoeve Nieuwvliet: als je lekker actief bezig wilt zijn ben je hier op het goede adres, Deze boerenhoeve ligt op 3km van het resort. Er worden onder andere begeleide fiets- en wandeltochten op strand, door polders of op dijken georganiseerd. Maar je kunt er ook een potje boerengolf spelen of boogschieten.
- Speelboerderij Pierewiet: deze speelboerderij ligt in Nieuwvliet, op 4km afstand van het resort. Kinderen kunnen zich hier buiten en binnen de hele dag vermaken. Buiten vind je onder andere een skelterbaan, trampoline, kabelbaan, luchtkussen en heel veel verschillende speeltoestellen. Binnen in de oude boerenschuur vind je een klim en klautertoren. Ook is er een Techniekzolder waar ze naar hartenlust kunnen zagen en knutselen. Als klap op de vuurpijl is er ook een kinderboerderij waar ze met allerlei boerderijdieren kunnen knuffelen.
- Natuurgebied De Verdronken Zwarte Polder: vanuit het resort loop je zo dit natuurgebied in. Het grenst namelijk aan het resort! De Verdronken Zwarte Polder is een polder die in 1623 werd aangelegd en in 1802 overstroomde. Er leven nu bijzondere planten en vogels, maar ook Drentse heideschapen. Honden mogen aangelijnd mee het natuurgebied in.
- Snowworld Terneuzen: zin in een dagje actie, of vast even oefenen voor de wintersportvakantie? In Snowworld kun je skiën, snowboarden en sleeën.
- Bizarium: in Sluis. Een wel heel bijzonder museum. Dit museum ligt namelijk vol bizarre uitvindingen. Heb je ooit een zwemparaplu gezien? Of een vliegfiets? Nadat je dit museum hebt bezocht vind je helemaal niets meer vreemd.
- Industrieel Museum Zeeland: in Sas van Gent. Dit museum noemt zichzelf het stoerste museum van Nederland. Het gaat over Zeeland en Industrie en is bijzonder geschikt voor kinderen. Zo kunnen ze er een veiligheidstest doen, op een reusachtige lichtknop drukken en een groot stopcontact van binnen bekijken.
- Groede Podium: in Groede. Tussen het strand en Groede dorp vind je een leuk speel- en infopark. Je kunt er lekker pannenkoeken eten en heerlijk buiten spelen. Er staan allerlei infoborden die je van alles vertellen over de omgeving. Kinderen kunnen er klimmen op boomstammen, speeltoestellen, een klimtoren en klauteren over hangbruggen.
Welke accommodaties vanaf 12 personen?
Op het resort Beach Resort Nieuwvliet-Bad vind je allerlei accommodaties in verschillende stijlen en formaten. Wil je met een grote groep een vakantie Zeeland boeken? Dan is er een villa voor 16 personen aan zee geschikt. De FV16 Luxe. Dit is een prachtige vrijstaande villa die geschikt is voor 16 personen. Je komt binnen in de hal, waarna je de woonkamer bereikt. Hier staat zelfs een smart-tv. Aangrenzend aan de woonkamer vind je de eethoek en de open keuken. Deze luxe keuken is onder andere voorzien van een Nespresso-apparaat en een vaatwasser.
De begane grond
Op de begane grond van deze 16 persoons villa Zeeland zijn 2 slaapkamers, waarvan 1 met televisie, 1 badkamer met douche en 1 apart toilet. Op de etage vind je nog 5 slaapkamers. Ook vind je hier 3 badkamers, 1 met ligbad en 2 met een douche. Ook zijn er boven nog 2 aparte toiletten. Verder is de villa uitgerust met zowel een wasmachine als een wasdroger. Daarnaast is er een tuin met terras en tuinmeubilair en kan je gratis gebruikmaken van wifi. Deze luxe 16 persoons vakantievilla in Zeeland is bijvoorbeeld geschikt als luxe vakantiehuis vriendinnenweekend.
Huisdieren welkom op resort Beach Resort Nieuwvliet-Bad
Er zijn ook een aantal van deze huizen te huur die nog meer extra voorzieningen hebben. Zo zijn hier bijvoorbeeld huisdieren welkom, zijn er villa’s met een rieten kap en een lounge set. Maar ook met een omheinde tuin en zonneligbedden. Sommige badkamers hebben een regendouche of zelfs een traditionele sauna.
Faciliteiten park Beach Resort Nieuwvliet-Bad
Op het park vind je allerlei faciliteiten die je verblijf zullen veranderen in een geweldige vakantie.
- Algemeen faciliteiten: kom je met je elektrische auto naar het park? Dan vind je op de parkeerplaats verschillende oplaadpunten voor elektrische auto’s. Ook vind je op het park een receptie waar vriendelijke parkmedewerkers je overal mee kunnen helpen. Er is een supermarkt en op het hele park is gratis WiFi.
- Eten & drinken: op het park vind je een à la carte restaurant, maar ook een afhaalservice zodat je lekker in je eigen accommodatie kunt eten. Er is een broodjesservice, zo kun je iedere ochtend ontbijten met verse broodjes! En natuurlijk vind je er een snackbar.
- Sport & spel: heb je geen zin om zelf je fietsen mee te nemen maar wil je wel op de fiets de omgeving bekijken? Op het park vind je een (elektrische)fietsverhuur, er zijn gratis sportfaciliteiten en animatie, er is een Hang Out, indoorspeeltuin en Kids Club met Koos. Je kunt er minigolf spelen en er is een recreatieprogramma. Voor de kinderen is er Roompot Rangers en in de winter is er een schaatsbaan!
- Zwemmen: Dit is een vakantiepark Zeeland met overdekt zwembad, peuter/kleuterpad en een zwemparadijs met 3 glijbanen!
Voorzieningen kinderen en families?
Zowel voor jongere als voor oudere kinderen is er in dit prachtige park heel veel te beleven. Zo is er voor tieners de Hang Out, een speciale chillruimte die verboden is voor ouders! Bij slecht weer vermaken kleinere kinderen zich in de indoor speeltuin en Kids Club. Ze kunnen zelfs Koos ontmoeten! Met het hele gezin kun je gezellig minigolf spelen, en het recreatieprogramma bied allerlei leuke activiteiten aan. Zoals bijvoorbeeld Roompot Rangers: een off-road avontuur voor kinderen van 4 t/m 11 jaar. Ze stappen achter het stuur van hun eigen Jeep en gaan het hele park over! In het zwembad is zeker rekening gehouden met kinderen. Er is een apart peuter/kleuterbad, en ook in het zwemparadijs zijn meerdere glijbanen. Goed voor uren spetterplezier. Wist je trouwens dat je op dit resort ook een kinderfeestje kunt vieren? Er zijn speciale thema’s, zoals een schaatsfeest. Is je kind gek op koken? Vier dan het feestje in de kookstudio. Of kies voor een sportfeest, natuurlijk met een meet & greet met Koos.
Voorzieningen vriendengroepen?
Vriendengroepen zitten waarschijnlijk niet te wachten op een indoorspeeltuin. Maar het strand is natuurlijk wel voor iedereen geschikt, en ook een zwemparadijs valt overal in de smaak. De leuke omgeving is ook voor vriendengroepen geschikt, bijvoorbeeld de leuke steden als Brugge en Antwerpen.
Een van de accommodaties te geschikt is voor jongeren is de Jeugdvilla V10Luxe. Deze vrijstaande villa is geschikt voor 10 personen. In de woonkamer vind je onder andere een smart-tv, een soundbar, een Playstation 4 en vloerverwarming. In de keuken heb je een vaatwasser en een koffiecupapparaat. Er zijn 5 slaapkamers met elk 2 eenpersoonsbedden, 4 boven en 1 beneden. Er zijn ook 3 badkamers met douchecabine, waarvan 1 beneden en 2 boven. Er zijn ook 2 aparte toiletten en een infraroodsauna. Buiten heb je een omheinde tuin met een terras en tuinmeubilair. Er staat ook een betonnen tafeltennistafel buiten en er is een ingegraven trampoline. Bij het vakantieverblijf is een parkeergelegenheid. Deze accommodatie heeft als extra luxe uitrusting een wasmachine en een wasdroger. Je kunt gratis gebruik maken van wifi.
Voor welke groepen is dit park geschikt?
Iedereen voelt zich thuis op dit prachtige en luxe park. Families met kleine kinderen vermaken zich in de vele kindervoorzieningen en de speciale kindervilla’s. Vriendengroepen kunnen hun lol op in het zwemparadijs, maar natuurlijk ook op het strand en in de nabije omgeving. Ook aan mindervaliden is op dit park gedacht. Zo is er een mindervaliden villa. Deze villa is compleet gelijkvloers en heeft verschillende aanpassingen. Er is een oprijhelling bij voordeur en er zijn extra brede deuren. De grootste slaapkamer heeft extra veel ruimte en is rolstoeltoegankelijk. Er zijn handgrepen in de badkamer, een douchezitje en een aangepaste wastafel.
Waterpret in het bijzondere subtropische zwembad
Dat er een zwembad op dit resort is was inmiddels wel duidelijk. Maar dit zwembad is niet zomaar een zwembad, het is het grootste en meest moderne subtropische zwembad in Zeeland! Er is een sprayparkspeelplaats voor de jongste gasten. Het zwembadcomplex is 1225m2 groot en er zijn 3 zwembaden. Een recreatiebad, een warmwaterbad van 34 graden (ideaal als je met een klein baby’tje het water in wilt) en een kleuterbad. In het midden staat een enorme vuurtoren waarvandaan de drie glijbanen kunnen worden bereikt. En die drie glijbanen zijn allemaal heel verschillend.
- Aquasmash: de eerste glijbaan die je op de vuurtoren tegenkomt, een glijbaan van 3 meter hoog voor de kinderen. Voor ze starten met glijden kiezen ze een symbool, en dat symbool kom je in de glijbaan opnieuw tegen om weer aan te tikken. Deze glijbaan is 27 meter lang.
- Tube-Tube: een glijbaan van 55 meter lang waarin je op het laatst in een trechter terecht komt.
- SpeedSlide: voor de echte waaghalzen. Deze glijbaan begint op 15 meter hoogte en lanceert je op topsnelheid naar beneden. Als je onderaan komt kun je zien hoe hard je ging!
Zijn honden welkom?
Op zoek naar een leuk vakantiepark voor een vakantie met hond Zeeland?
In dit vakantiepark aan de Zeeuwse kust zijn honden welkom. Wel moeten ze aangelijnd lopen, zeker in de natuurgebieden. Op de stranden gelden verschillende regels over honden, zeker in de verschillende seizoen. Er is op het park zelfs een speciale hondenlodge. Dit is een vrijstaande lodge met ruimte voor 6 personen en 2 huisdieren. In deze logde vind je, naast alle voorzieningen voor mensen, ook een aantal voorzieningen voor je trouwe viervoeter. Zo is er een hondenmand, voederstandaard en een bench.
Omheinde tuin.
De tuinen van deze 6 persoons omheinde bungalows zijn omheind. is omheind zodat je niet bang hoeft te zijn dat de hond ontsnapt en er zijn poepzakjes. Is er geen vakantiehuis met hond Zeeland en omheinde meer op dit vakantiepark aan de kust van Zeeuws-Vlaanderen meer beschikbaar? Hier vind je meer vakantiehuizen met omheinde tuin Zeeland.
Het mag duidelijk zijn dat op Beach Resort Nieuwvliet-Bad voor iedereen iets te doen is. Kinderen vermaken zich in de vele speeltuinen, de Kids Club en met het animatieteam. Je loopt zo vanaf het resort het strand op en daar gaat het plezier weer verder. Eindeloos wandelen en fietsen in de mooie omgeving. Breng een bezoek aan een van de leuke steden of musea en kom tot rust in je prachtige en luxe accommodatie. Of je hier nu een dag of een week verblijft, je verblijf is hoe dan ook te snel voorbij.